بازرسی و جمع کردن داربست فلزی

قوانین نگهداری ،بازرسی و جمع کردن داربست فلزی

بازرسی و جمع کردن داربست فلزی باید در نهایت دقت و مهارت انجام پذیرد. زیرا در صورتی که این کار به درستی و دقیق انجام نشود منجر به خسارات جبران ناپذیری می شود.

بازرسی و جمع کردن داربست فلزی

1.داربست در محل ساختمان شروع به کار و مورد استفاده قرار نمی گیرد. مگراینکه قبل از شروع کار روی داربست و در فاصله 14 روز از بستن داربست، توسط شخص با تجربه و صالحی مورد بازرسی قرار گیرد.

2.داربست در محل ساخت و ساز مورد استفاده قرار نمی گیرد مگر اینکه داربست پس از هرگونه افزوده اساسی ، پیاده سازی جزئی یا سایر تغییرات توسط شخص ذیصلاح مورد بازرسی قرار گیرد.

3.همچنین از آنجا كه قرار گرفتن داربست در معرض شرایط آب و هوایی احتمالاً در استحكام یا ثبات آن تأثیر گذاشته یا جابجایی هر قسمت را تغییر داده است توسط شخص ذیصلاح مورد بازرسی قرار می گیرد. چنین شرایط آب و هوایی می تواند باران شدید ، طوفان و غیره باشد که بر قدرت و پایداری آن تأثیر می گذارد.

4.فرد ذیصلاح باید استحکام و پایداری داربست را بررسی کرده و مشخص کند که آیا ماندن کارگران در آن بی خطر است یا نیاز به تعمیر دارد. بسته به کاربرد و شرایط داربست ممکن است بازرسی بیشتر انجام شود.

5.نقص موجود در هنگام بازرسی باید فوراً اصلاح شود.

6.در مورد داربست های ناایمن ، اقدامات منفی برای ممنوعیت استفاده از آنها باید انجام شود. آنها باید علامت گذاری شوند تا نشان دهند که آنها ناامن هستند و نباید از آنها استفاده شود.

اسنپ داربست مجری پروژه ای داربست ایمن و با استحکام در سطح تهران در تمام روزهای هفته بجز روزهای تعطیل در خدمت شما شهروندان گرامی می باشد.

جهت کرایه و اجاره داربست فلزی، چادر برزنتی و نمایشگاهی و غرفه، نصب داربست محرم و…با شماره 02122750510  یا با آیدی تلگرام  https://t.me/snappdarbastsupport  در ارتباط باشید. لینک دعوت به کانال اسنپ داربست جهت دسترسی سریع به مقالات و پروژه های داربستی t.me/snappdarbast  می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *