هزینه اجاره داربست

عوامل مهم در برآورد هزینه داربست بندی2

هزینه اجاره داربست بندی از لحاظ اقتصادی پایدار است. داربست از واحدهای قابل جداسازی ساخته شده است که مونتاژ و دمونتاژ کردن آسانی دارد.

از آنجایی که اساسا یک ساختمان اسکلت بزرگ دارد،تعمیر آسان برای تخمین هزینه اجاره داربست مورد توجه است.

با این حال، نرخ خدمات برای داربست ها می تواند از شرکت خدمات داربستی به شرکت خدمات داربستی دیگر بسته به کیفیت مواد مورد استفاده برای ساخت داربست متفاوت باشد.

عوامل هزینه اجاره داربست

1-مقدار کار برای راه اندازی

بیشتر راه اندازی های داربست سبک دارنده قطعات زیادی هستند که باید جمع شوند. داربست ها می توانند بزرگ باشند. بنابراین بهتر است که استخدام کارگران از شرکت ارائه دهنده خدمات داربست برای جمع آوری آن انجام شود.

دستورالعمل های آنلاین در مورد چگونگی جمع آوری داربست وجود دارد اما برای اینکه حداکثر ایمنی در داربست بندی رعایت شود باید افراد دارای مهارت این کار را انجام دهند.

هزینه های کاری می توانند بسته به ارتفاع و عرض و حتی وزن داربست متفاوت باشد.

مونتاژ بخش های داربست می تواند تا 15-30 دقیقه طول بکشد؛ برآوردی که می تواند تا حد زیادی بر حسب حجم مورد نیاز متفاوت باشد.

شما حتی می توانید پیمانکاران داربست را که هزینه های اجاره داربست برای نیروی کار را به شما ارائه می کنند، بپرسید.

2-هزینه حمل و نقل

بدیهی است که شما نیاز به وسایل نقلیه برای حمل و نگهداری داربست ها از انبار یا شرکت ارائه دهنده خدمات داربست به محل ساخت و ساز دارید.

معمولا خدمات داربست بسته به حجم اجاره داربست برای بارگیری تریلر هزینه های کمی را می پردازند. که در هرجایی هزینه مخصوصی دارد.

3-هزینه های متفرقه

1- تغییرات سفارشی:

برخی از تغییرات سفارشی ساخته شده یا اضافی مورد نیاز برای ساختمان های خاص است که می تواند قیمت کل اجاره داربست را افزایش دهد. شرکت خدمات داربست معمولا شامل مقرراتی برای این افزایش در لیست قیمت خود دارد.

با این حال پروژه سفارشی نیاز به برخی از اصلاحات خاص دارد که در برنامه های استاندارد شرکت نیست.

داربست ها را می توان برای دسترسی حداکثر به هر گوشه و کنار ساختمان و همچنین در کلیه ورودی های ساختمان مسدود کرد.

گاهی اوقات داربستها در داخل سالن ها و بالای سقف اتاق ها قرار می گیرند که به مدل سازی دقیق نیاز است. که این مدل سازی برای خارج از منزل نیاز نیست . این می تواند به هزینه اجاره اضافه شود.

2-موقعیت جغرافیایی

گاه موقعیت جغرافیایی ساختمان میتواند مشکلاتی برای داربست ایجاد کند. اگر خانه یا ساختمان در شهر یا در یک منطقه شهری و جایی در یک محیط روستایی نیست، زمین در اطراف خانه یا ساختمان ممکن است ناهموار باشد.

این می تواند مشکلاتی برای داربست ایجاد کند و ممکن است تغییرات سفارشی مورد نیاز باشد.

بارها ساختمان را شکل میدهند به طوری که برای اجاره داربست نیاز به یک پل است. در این مورد، طول و نه ارتفاع داربست باید اولویت داشته باشد و ممکن است نیاز به اتصال و اتصالات اضافی برای ثبات باشد.

3-جنس داربست

اگر کارگران ساختمانی و پیمانکاران باید به طور منظم از این پل داربست استفاده کنند، مطمئنا نیاز به تقویت بیشتر خواهد داشت.

داربست چوبی یا پلاستیکی را در این مورد نمی توان برش داد و استفاده از داربست فلزی مورد نیاز خواهد بود.

استفاده از داربست فلزی هزینه اجاره داربست را بالا می برد.

داربستهای غلتک مانندی وجود دارد که میتواند در یک پروژه ساختمانی مورد استفاده قرار گیرد که نیاز به حرکت زیادی در بین بخشهای مختلف یک ساختمان یا از داخل ساختمان دارد. این مورد نیز هزینه اجاره داربست در ماه را افزایش میدهد.

1 پاسخ

  تعقیب

  1. […] داربست کاسه ای از پایه‌های قائم و مهارهای افقی در اندازه‌های مختلف تشکیل شده است. […]

  دیدگاه خود را ثبت کنید

  تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
  در گفتگو ها شرکت کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *