حفاظ هوایی داربست

حفاظ هوایی داربست برای ساختمانهای بلند

حفاظ هوایی داربست هنگام کار روی داربست در ساختمان های بلند باید نصب شود. در هنگام نصب حفاظ بصورت هوایی باید نکاتی را مدنظر قرار داد.

1-نصب داربست حفاظ بصورت ستون و تیر  : در این حالت در داخل طبقات ، باید داربست را بصورت قالبی نصب کرد.  طوری که داربست از دستگیره های داربست به اندازه 45 درجه به سمت ساختمان شیب داشته باشد.

2- طول بیرون آمدگی داربست فلزی بصورت حفاظ باید حداکثر3 متر  باشد اگر از این مقدار بیشتر بیرون آمدگی باشد باید داربست ها را از بالا و زیر مهار کرد.

3-برای مهار داربست و مقاومت در برابر باد، دستگیره های داربست مانند لوله های داربست  اریب قرار گیرند. همچنین مهارها هم در پشت و جلوی لوله داربست قرار گیرد.

در چنین حالتی داربست می تواند در برابر بادهای شدید در جهت جلو  ساختمان و در مقابل باربرف به سمت پایین ساختمان مهاربندی شوند.

4-حفاظ داربست روی زمین باید هم دارای شیب 45 درجه به سمت ساختمان باشد؛ و هم اینکه ارتفاع داربست نسبت به کوچه و معبر و خیابان تابع مقررات و قوانین باشد.

نصب حفاظ و توری ساختمان های در حال ساخت یا تعمیر  هنگام داربست بندی برای ایجاد ایمنی برای کارگران و پیمانکاران و عابران بسیار مهم و حیاتی می باشد.

اسنپ داربست با لحاظ کردن تمام نکات ایمنی جهت داربست بندی و  ایمنی کارگران داربست، در تلاش است داربستی مقاوم و ایمن در برابر بار برف و باد برای ساختمان و بنای ایجاد نماید.

اسنپ داربست با کادری مجرب و متعهد و خوش اخلاق ، داربست شما را در اسرع وقت و  با قیمت کاملا منصافه و در عین حال داربستی با کیفیت و مقاوم می سازند.

اسنپ داربست با داشتن کادری مجرب جهت داربست بندی مطمئن در سراسر تهران بزرگ در خدمت همشهریان گرامی می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *