جنس داربست

سه دلیل برای خرید داربست فلزی

خرید داربست فلزی به صرفه تر است یا اجاره آن؟ در این نوشته سه دلیل برای اینکه ثابت کنیم خرید داربست نسبت به اجاره آن بهتر است بیان میکنیم.

اگر شما آن را برای زمانی بیش از حد طولانی میخواهید و هزینه ای که برای اجاره پرداخت میکنید هم اندازه یا بیشتر از هزینه خرید داربست باشد. بنابراین بهتر است داربست را خریداری شود.

3 دلیل برای خرید داربست فلزی:

زمان:

این احتمالا یک ایده خوب برای خرید تجهیزات داربست است اگر شما آن را برای مدت طولانی تر از 8-12 ماه  لازم دارید.

یا اگر شما در حال انجام کارهای بیشتری هستید که نیاز به تجهیزات داربست دارند. به این ترتیب شما برای انجام یک کار که فقط  یک بار لازم دارید به صرفه نیست که داربست را خریداری کنید.

بنابراین بسته به زمان لازم برای این تجهیزات، ممکن است خرید بهترین راه باشد. تنها در صورتی که طی 3 تا 8 تا 12 ماه طول بکشد تا پروژه را تکمیل کند.

هزینه خرید داربست فلزی:

اطمینان حاصل کنید که بودجه شما برای خرید داربست کافی است.اگر بودجه کافی دارید می توانید خریداری کند و مطمئن باشید که خرید داربست فلزی یک راه خوب برای شما و تیم است.

در غیر این صورت، این کار را انجام ندهید، مگر اینکه بودجه شما بتواند از عهده خرید داربست بر آید. زیرا هنوز برای انجام کارهای  دیگری مربوط به پروژه به بودجه نیاز دارید.

در هر صورت باید  بودجه خود را بررسی کنید و تصمیم بگیرید که آیا خرید داربست بهتر است یا اجاره آن؟.

از بودجه که بگذریم باید بررسی کنیم که فقط برای انجام یک پروژه به داربست نیاز دارید یا برای تعدادی از پروژه های مختلف به آن نیاز دارید.

چنانچه برای پروژه های مختلف نیاز دارید ممکن است خرید داربست فلزی بهتر باشد.

داشتن شخص دارای مهارت داربست بندی:

اطمینان حاصل کنی که در صورت خرید داربست آیا فردی که دارای مهارت داربست بندی می باشد را سراغ دارید که به شما کمک کند.

داشتن کسی که مهارت داربست بندی دارد، می تواند همه چیز را در تصمیم گیری در مورد خرید و یا اجاره تجهیزات داربست به شما بگوید.

از آنجا که ایمنی شما و تیم شما همیشه باید در هنگام کار با وسایل مانند تجهیزات داربست اولویت اول باشد. بنابراین وجود چنین شخصی در تیم شما مهم است.برای خرید و اجاره مطمئن داربست و چادر و لوازم داربست بندی با اسنپ داربست در تماس باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *