داربست چیست؟

عوامل مهم در برآورد هزینه داربست بندی3

هزینه داربست بندی به عوامل مختلفی بستگی دارد. داربست های ارزان قیمت اغلب از چوب ساخته شده اند و از پلیمرهای با چگالی بالا مانند پلاستیک ساخته شده اند.

و داربست های با کیفیت بالا گران تر هستند و از فلز ساخته شده اند. اینها وزن بیشتری را پشتیبانی می کنند.

و برای ساخت و ساز سنگین بسیار مناسب هستند، در حالی که داربست های پلاستیکی می تواند برای تعمیرات جزئی ساختمانها استفاده شود.

عوامل مهم در برآورد هزینه داربست بندی

1-اصلاحات خاص

داربست ها همچنین می توانند شامل تغییرات کمی از جمله یک نوار قدرت 3 خروجی برای حمایت ازاستفاده از ابزارهای مختلف در ارتفاع بالا باشد. این می تواند شامل مته ها، پیچ گوشتی های اتوماتیک، اسکرابر، جلا دهنده پنجره و برش های برقی و اره های دوار باشد.

شرکت خدمات داربست می تواند این را به عنوان یک حسن نیت یا به عنوان یک افزونه استاندارد برای بسته ای که برای شما پرداخت میشود، ارائه دهد.

در بعضی از شرکتهای خدمات داربست، شما باید این موارد ویژه را درخواست کنید. توجه داشته باشید که این خدمات ویژه هزینه داربست بندی را به میزان قابل توجهی افزایش میدهد.

دلیل این که خدمات ویژه را باید دریافت کنید اینست که؛ رسانه های برق باید به درستی عایق بندی شوند. همچنین پیشگیری از ضربه و خطرات آتش سوزی در حین ساخت و ساز است.

در اینجا، پرداخت هزینه اضافی برای این افزونه ها، به جای یک تهدید، به نفع طرح ساخت و ساز شماست. مطمئنا، آن را به بودجه خود اضافه میکنید، اما این امنیت ایمنی نیروی کار شما و شهروندان بی شماری را تامین میکند.

2-برآورد بار ایمن کار

برخی از کارهای ساختمانی مستلزم استفاده از ماشین آلات سنگین و استفاده از مواد سنگین در سراسر محل کار می باشد. این به وضوح نیاز به اجاره داربست های قوی تر نسبت به متوسط کاری که داربست می تواند تحمل کند،دارد.

در این مورد، ضروری است که بار ایمن کار (SWL) را که داربست قادر به پشتیبانی باشد را بدست آوریم.

بعضی از خدمات داربست استاندارد SWL 450 کیلوگرمی است ، به این معنی که آنها داربست SUPASCAF را اتخاذ می کنند .

بسیار مهم است که ماشین آلات و مواد سنگین را که در طول پروژه حمل می کنید و همچنین تعداد کارگران ساختمانی که در هر روز کاری در این پروژه کار می کنند، برآورد و اندازه گیری کنید. این برای ایمنی داربست ضروری است.

اطمینان حاصل کنید که شما تصمیم گیری تجاری مسئولانه ای را در مورد هزینه اجاره داربست اتخاذ کرده اید. بطوری که حداکثر ایمنی را برای کاران خود و عابران پیاده و افرادی که در اطراف داربست مشغول کارند، فراهم کرده اید.

3-تورم به دلیل هزینه مواد

اجاره داربست ها می توانند هزینه های قابل ملاحظه ای را نه صرفا به دلیل کار، بلکه به دلیل تفاوت در مواد ایجاد کند.

داربست چوبی و پلاستیکی حداقل برای کارهای سبک هزینه کمی را ایجاد می کنند. ولی هزینه داربست آلومینیومی به دلیل مستحکم بودن افزایش یافته و افزایش SWL هزینه های بسیار بیشتری دارد.

داربست فلزی مرز نهایی از لحاظ قدرت است، زمانی که آن را اجاره میکنید هزینه بیشتری هم باید بپردازید.

مهم است که ابتدا ایمنی را در اولویت بگذارید و سپس بودجه بندی کنید. با این حال، یک اصطلاح عمومی میگوید که، اجاره داربست ها بانک را شکست نخواهند داد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *